Amacımız

Eyvah! Mezun oluyorum...

Tecrübelerimiz doğrultusunda, kariyer hedeflerine yönelik adımlar atmayı planlayacaksın. Oluşturduğun planlarla iş hayatına atılmaya çalışacaksın. Genelde geri dönüşü olmayan ‘’Biz sizi arayacağız’’ cümlesiyle sıklıkla karşılaşıp umutsuzluğa kapılabilirsin. İşte tam o noktada GençİnK senin için burada!

Peki ya şimdi n’olacak?

Tam da düşündüğün gibi burada seninle birbirimize yol arkadaşlığı yapacağız.  Seni anlıyorum, iş hayatı ile ilgili hayallerin, hedeflerin var. İş arama, engelleriyle ve fırsatlarıyla eş zamanlı ya da peşi sıra adımlarıyla hayatında atılacağın bir macera seni bekliyor.

GençİnK Kariyer Gelişimine Nasıl Destek Olacak?

Seninle aynı hisleri paylaşan gençlerle ve kariyer yolculuğunda senin yanında durmak isteyen masanın öteki tarafını iyi bilen uzmanlarla buluşacağın GençİnK’ya hoşgeldin. Kariyerini oluşturmaya başlarken ihtiyacın olan temellerden işi kapmaya kadar süreç boyunca yardımcı olacak bir kaynak, bir yol arkadaşı olarak yanındayız. Maceramız boyunca kazanacağın deneyimlerden bazıları:

  • Kişisel farkındalık ve Hedef Belirleme
  • Etkili Özgeçmiş Hazırlama, İş arama Stratejileri
  • Etkili Mülakat

Bunlar ve daha fazlası bu yolda sana sağlayacağımız ayrıcalıkların sadece başlangıcı. Ayrıca değerli IK çalışanları ve mesleklerinde önde gelen kişiler ile gerçekleştireceğimiz webinarlar ve röportajlar, katılabileceğin proje veya seminer fırsatları ise cabası!

Amacımız

Amacımız zorlu kariyer yolculuğuna seni hazırlamak, önemli ipuçları ve çözüm önerileri sunarak iş hayatındaki hedefine avantajlı ve doğru bir şekilde ulaşmanı sağlamak.

Biz Kimiz?

Her şey gençlerin işsizliğini kanıksamamış, kafaya takmış iki kişinin “İş arayan gençler için rehber niteliğinde bir el kitabı mı yazalım?” fikriyle başladı. GençİnK proje fikrinin ateşleyen bu fikir: şehirlerarası uzaklıklar, koronayı kendine engel tanımayan ve bu konuya gönül vermiş on beş kişiyi bir araya getirdi. Uzun telefon görüşmeleri, bolca video konferanslar, sonunda şu an baktığın ekrana uzandı. Kariyer hedeflerine giden yolda seni bekleyen zorluklar karşısında alanında uzmanların ve gençlerin bir arada bulunduğu ekibimiz seni bekliyor.

Bu ekibin arkasında farklı yaşlardan, okullardan ve meslek gruplarından koskocaman Rotary ailesi ve  dostlarının gücü var. Bu ekip seni bekliyor. GençİnK Projesinde bize katıl ve çevrendeki arkadaşların için bir iyilik yap onların da katılmasını sağla. Yol uzun ve dolambaçlı, bizimse gençliğimiz var!

Başa dön